کد خبر: 674285 A

جانشین فرماندهی انتظامی سمنان خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی سمنان با اشاره به کشف ۲۴ تن مواد مخدر طی سه سال گذشته در استان، گفت: ناجا در این حوزه نسبت به سوداگران مرگ با قاطعیت برخورد می‌کند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عبدالله حسنی، در مراسم معرفی فرمانده جدید انتظامی دامغان، ضمن بیان اینکه ناجا در راستای تامین امنیت از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و می‌کوشد تا به اهداف تعیین‌شده در این نهاد جامعه عمل بپوشاند، گفت: طی شش‌ماهه نخست سال جاری کشف سرقت در دامغان ۲۴ درصد افزایش داشته است.

وی از افزایش ۹۳ درصدی کشف مواد مخدر در دامغان طی شش‌ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: طی سه سال گذشته ۲۴ تن مواد مخدر در استان کشف‌شده است که ناجا در این حوزه نسبت به سوداگران مرگ با قاطعیت برخورد می‌کند.

37

جانشین فرماندهی انتظامی سمنان بابیان اینکه دامغان در تصادفات درون‌شهری با کاهش ۶۰ درصدی فوتی‌ مواجه است، بیان کرد: طی شش‌ماهه نخست امسال تصادفات برون‌شهری نیز ۳۹ درصد کاهش داشت که نشان می‌دهد در حوزه آموزش‌های رانندگی و توصیه به رانندگان توانستیم به نحو مطلوب عمل کنیم.

حسنی بابیان اینکه کشف کالای قاچاق در دامغان طی شش‌ماهه نخست امسال ۱۲۱ درصد افزایش داشت، تصریح کرد: باتوجه به نام‌گذاری شعار سال به نام حمایت از کالای ایرانی با هرگونه احتکار کنندگان کالا به‌طور جد برخورد خواهدشد و از سوی دیگر کالای قاچاق مهم‌ترین صدمه را به تولیدکنندگان داخلی وارد می‌کند، درهمین راستا مقابله با هرگونه قاچاق مهم‌ترین دستاورد ناجا در راستای حمایت از کالای ایرانی محسوب می‌شود.

در این مراسم از زحمات و خدمات سرهنگ سیدعلی‌اکبر میری تقدیر و سرهنگ دوم ستاد سیدرضا علوی به‌عنوان فرمانده انتظامی دامغان منصوب شد.

دامغان کشف مواد مخدر شش‌ماهه نخست سال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر