کد خبر: 674132 A

دادستان اردبیل خبر داد:

دادستان اردبیل با اشاره به اینکه وضعیت حمل و نقل کالا در استان اردبیل مناسب است، خاطرنشان کرد: مسئولان استانی به دنبال رفع مشکلات کامیون داران هستند.

به گزارش ایلنا، ناصر عتباتی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: با وجود هماهنگی‌ در بین دستگاه های اجرایی استان و با برگزاری جلسات متعدد با حضور مسئولان پایانه‌ها، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، نمایندگان شرکت‌ها، باربری‌ها و مقامات قضایی استان اردبیل با کمترین میزان مشکلات در سطح استان مواجه هستیم. 

وی یادآور شد: به بعضی از شرکت‌های باربری در خصوص عدم رعایت مقررات اعلام بار به اداره کل حمل و نقل جاده‌ای و پایانه‌ها تذکر داده شده تا اقدامات معمول را در این خصوص انجام دهند.  

دادستان اردبیل بیان کرد: در راستای رفع مشکلات اعلام شده کامیون داران از جمله تامین قطعات و لاستیک را که یکی از اولویت‌های مسئولان استانی است به جِد در حال پیگیری هستیم. 

به گفته وی هفته گذشته، برخی افراد که اقدام به ایجاد اخلال در روند حمل و نقل بار و تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه آنان اقدام کرده بودند شناسایی و از بین آنها 5 نفردر شهرستان گرمی و 8 نفر از اردبیل در این خصوص دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خاطرنشان کرد: تامین امنیت جاده‌ها و جابجایی ایمن کالاها از اولویت‌های مهم دستگاه قضایی بوده و با اخلاگران در این عرصه با جدیت و قاطعیت برخورد خواهد شد.

بار حمل و نقل اردبیل ناصر عتباتی اخلال گر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر