کد خبر: 671906 A

گودرز امیری عنوان داشت:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی ساماندهی مشاغل مزاحم شهری را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، گودرز امیری در جلسه بررسی مشکلات شهرک صنوف خرم آباد اظهار داشت: با توجه به تبصره بند 20 ماده 55 قانون شهرداری‌ها انتقال صنوف آلاینده مزاحم شهری به خارج از شهر در قالب یک مجتمع صنوف مشاغل مزاحم امری ضروری است که با هماهنگی شهرداری و مجامع امور صنفی بایستی صورت گیرد.

وی افزود: شهرداری نیز مکلف است در صورت ایجاد مجتمع مذکور بر اساس بند 20 ماده 55 با تشکیل کمیسیون کارشناسی مشاغل مزاحم را شناسایی و نسبت به انتقال انها به مجتمع ایجاد شده در خارج از شهر اقدام کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ادامه داد: برای پیگیری مسائل و مشکلات مشاغل مزاحم کارگروه ساماندهی مشاغل مزاحم شهری به ریاست فرماندار در همه شهرستان‌ها بایستی ماهانه تشکیل شود و در خصوص ایجاد مجتمع های مشاغل مزاحم و انتقال اینگونه مشاغل به خارج از شهر تصمیم‌گیری و اقدام لازم  بعمل آید.

امیری در رابطه با مجتمع مشاغل مزاحم خرم اباد که توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی ایجاد شده بیان کرد: بدنبال این هستیم که مشکلات و نواقص مجتمع رفع شود و کارگروه ساماندهی نیز بر ارائه خدمات و رفع نواقص نظارت کند. همچنین تعامل و هماهنگی بین سرمایه گذار ، بهره برداران و شهرداری به عمل آید

در پایان تصمیماتی بر اساس برنامه زمانبندی ارائه شده لحاظ شد که تا پایان سال جاری  اختلافات و مشکلات مجتمع رفع و اقدامات لازم در راستای ساماندهی  این مجتمع صورت گیرد.

خبرنگار: الهه احمدی سبزواری

دستگاههای اجرایی ساماندهی مشاغل مزاحم شهری را در دستور کار خود ق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر