کد خبر: 671664 A

مهدی خضری گفت:

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از آغاز توزیع حواله لاستیک به رانندگان از طریق سامانه نرم افزار توزیع لاستیک خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مهدی خضری با اعلام این خبر اظهار کرد: باتوجه به شرایط موجود بازار و درخواست رانندگان مبنی بر نظارت جدی بر توزیع لاستیک، این امر با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان و به وسیله انجمن های صنفی انجام می شود.

وی با اشاره به تاکیدات ویژه سازمان مبنی بر تشدید نظارت ها بر توزیع لاستیک ، ادامه داد: در فاز اول توزیع لاستیک بر اساس ثبت نام حضوری در سامانه نرم افزاری توزیع لاستیک انجام می شود.

خضری تصریح کرد: در فاز دوم ثبت نام خرید لاستیک به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام خواهد شد.

مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: با ثبت مشخصات لازم( ناوگان و مالک) متناسب با  عرضه و نیاز واقعی رانندگان، لاستیک به متقاضیان تحویل می شود.

وی با بیان اینکه این سامانه با آدرس www.tire.rmto.ir   در اختیار انجمن های صنفی قرار گرفته است، افزود: با این سامانه امکان رصد کامل اطلاعات ناوگان و راننده وجود دارد و بسته به میزان کارکرد ناوگان می‌توان اولویت‌های تخصیص را تعیین کرد.

خضری ابراز امیدواری کرد با همکاری و همیاری تمام ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران وحمایت همه جانبه مردم از برهه حساس کنونی با سربلندی عبور خواهیم کرد.

 

 

استان اصفهان جاده نرم افزار تشدید نظارت انجمن های صنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر