کد خبر: 670391 A

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز:

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان البرز عملیات برداشت غیر مجاز شن و ماسه در اراضی روستای باورس این شهرستان متوقف شد.

به گزارش ایلنا، اکبر کشت‌پرور گفت: ماموران‌یگان‌حفاظت این اداره در هنگام گشت و کنترل و پایش مناطق طبیعی و انسانی، در اراضی روستای باورس با عملیات برداشت غیرمجاز شن و ماسه توسط افرادی با یک دستگاه لودر و کامیون برخورد کردند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز افزود: پس از بررسی ماموران، مشخص شد که این افراد بدون اخذ مجوزهای لازم از ارگان‌های ذیربط اقدام به برداشت شن و ماسه می‌کنند و طبق اقرار خودشان تاکنون ۷۵ بارگیری با خودروی ده تن انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: ماموران این اداره بلافاصله با اداره صنعت، معدن و تجارت تماس گرفته و با حضور کارشناسان آنان در محل موضوع صورتجلسه و عملیات برداشت متوقف شد.

کشت‌پرور در پایان گفت: ماموران یگان‌حفاظت‌محیط‌زیست این شهرستان با اجرای عملیات گشت و کنترل مداوم با هرگونه برداشت و تخریب زیست محیطی بدون مجوز و برداشت های بیش از حد تعیین شده توسط پیمانکاران در مجوزهای صادر شده توسط اداره کل صنعت معدن و تجارت برابر ضوابط و مقررات برخورد خواهند کرد.

اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز برداشت غیرمجاز شن و ماسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر