کد خبر: 669643 A

رئیس بیمارستان قائم(عج) مشهد:

رئیس بیمارستان قائم(عج)مشهد گفت: حجت الاسلام محمد تولایی، طلبه مشهدی که چند روز پیش توسط فردی ناشناس به ضرب چاقو مجروح شده بود، صبح امروز درگذشت.

به گزارش ایلنا، مصطفی داستانی گفت: روحانی جوانی که حدود ۱۰ روز پیش بر اثر ضربه چاقو در خیابان شیرازی مشهد مجروح و در بیمارستان بستری شده بود، علیرغم تلاش‌های تیم پزشکی صبح امروز سه‌شنبه ۲۷ شهریور در بیمارستان قائم(عج) جان باخت.

وی افزود: این روحانی ۲۷ ساله بر اثر یک ضربه چاقو و با تشخیص 'آمبولی ریه' دوشنبه هفته پیش از بیمارستان امدادی به بیمارستان قائم(عج) منتقل شد و تحت عمل جراحی قلب برای خروج لخته‌های خون از قفسه سینه قرار گرفت.

 داستانی گفت: از آن زمان تاکنون بیمار در بخش مراقبت های ویژه (آی.سی.یو) بیمارستان قائم(عج) مشهد بستری بود و تحت مراقبت‌های تخصصی قرار داشت اما متاسفانه به علت شدت جراحات صبح امروز درگذشت.

محمد تولایی طلبه مشهدی که در مدرسه علمیه نورالرضا(ع) تحصیل می‌کرد، روز پنجشنبه مورخ 15 شهریور 97 در حوالی این مدرسه در حالی که سوار بر خودروی شخصی خود بود، توسط فردی ناشناس به ضرب چاقو در قسمت نزدیک قلب مجروح و به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شد.

مجروح طلبه مشهدی ضرب چاقو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر