کد خبر: 669480 A

رئیس کل دادگستری استان اصفهان خبرداد:

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: پرونده متهم ماجرای انداختن دختربچه 5 ساله به چاه فاضلاب در شعبه 102 دادگاه کیفری 2 شهرستان فلاورجان در حال رسیدگی است.

به گزارش ایلنا، احمد خسروی‌وفا در تشریح جزییات ماجرای انداختن دختر بچه 5 ساله به چاه فاضلاب گفت: حسب گزارش واصله در ساعت 15:10 روز سه‌شنبه مورخ 13 شهریور ماه نوجوانی 13 ساله دخترعموی خردسال خود را از روی خصومت به داخل یکی از چاه‌های فاضلاب روستایی محل سکونت انداخته و درب آن را می‌بندد.
 
وی افزود: یکی از همسایگان از طریق دوربین مداربسته متوجه موضوع شده و همسایگان را خبردار کرده و به کمک اهالی طفل از چاه فاضلاب خارج و به بیمارستان منتقل می‌کنند که بدون آسیب جسمی جدی و پس از بررسی‌های لازم پزشکی از بیمارستان ترخیص شده و پدر او نیز از متهم اعلام رضایت می‌کند.
 
رئیس کل دادگستری استان اصفهان بیان داشت: پرونده متهم این حادثه به اتهام شروع به قتل در شعبه 102 دادگاه کیفری 2 شهرستان فلاورجان تشکیل و در حال رسیدگی است.
 
وی تاکید کرد: با توجه به اقرار متهم و نظر به اینکه موضوع مشمول ماده 286 قانون آیین دادرسی کیفری و ماده 88 قانون مجازات اسلامی و تبصره یک آن است، با تشکیل پرونده شخصیت برای متهم و انتخاب وکیل برای وی، جلسه دادگاه تشکیل و حکم تأدیبی مقتضی صادر خواهد شد.
 
خسروی‌وفا در پایان از خانواده‌ها خواست با عنایت به اینکه اختلافات خانوادگی و طلاق آثار مخرب و خطرناکی ابتدا برای اعضای خانواده به خصوص کودکان و خردسالان و سپس جامعه دارد، در حفظ و مراقبت و نظارت بیشتر فرزندان خود بکوشند.

استان اصفهان جامعه خانواده قتل دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر