کد خبر: 669358 A

شفقی مطرح کرد:

فرماندار ویژه شهرستان کرج بر ضرورت بکارگیری تمام ظرفیت های شهرستان در استقبال از مهرماه، فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، سیروس شفقی در آستانه سال جدید تحصیلی به خبرنگاران گفت: آغاز مهرماه شروع مجدد بهار تعلیم و تربیت، نشاط، شادابی، امید به آینده روشن را در ذهن متبادر می سازد و این تکاپو جلوه زیبایی را به جامعه می بخشد.

وی افزود: سرمایه گذاری برای آموزش یک سرمایه گذاری است و هزینه ای که صرف آموزش یک دانش آموز می شود سودی چند برابر را خواهد داشت، از این رو توجه عمیق تمامی مسئولان و همکاران فرهنگی را به امر مهم تعلیم و تربیت آینده سازان ایران اسلامی می طلبد.

فرماندار شهرستان کرج ادامه داد: با عنایت به نامگذاری امسال به نام؛ سال«حمایت از کالای ایرانی»، لازم است روحیه تفکر اقتصادی در تمام امور جاری و حتی در زندگی شخصی به عنوان یک فرهنگ مورد توجه قرار گیرد.

وی ضمن قدردانی و ارج نهادن بر زحمات و تلاش همکاران فرهنگی و تمام دست اندرکاران و مسئولان که با همت و خلاقیت و تلاش در اجرای هرچه پربارتر پروژه مهر در سطح شهرستان کرج در تلاش هستند، گفت: انتظار می رود در سال تحصیلی پیش رو با سر لوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، دولت محترم و با بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی آموزش و پرورش و سایر نهادها و ادارات شهرستان کرج در خصوص بازگشایی هر چه باشکوه تر مدارس و دانشگاه ها اقدامات لازم صورت پذیرد.

سیروس شفقى بازگشایی مدارس کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر