کد خبر: 668591 A

نجفی تاکید کرد؛

استاندار البرز گفت: ادامه بزرگراه همت در البرز اکنون با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در صورت حل برخی تنگناهای مالی تا پایان سال ۹۷ زیربار ترافیک می رود.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی در بازدید از روند تکمیل ادامه پروژه بزرگراه همت که صبح شنبه صورت گرفت، با بیان اینکه پیشرفت ۹۰ درصدی ادامه بزرگراه همت در البرز گفت: این پروژه اهمیت زیادی برای کشور و به ‌خصوص شهروندان البرزی دارد.

وی به بازدیدهای مستمر از این پروژه اشاره کرد و افزود: نسبت به آخرین بازدیدی که به همراه مدیران کل مربوطه و دیگر همکاران‌مان از مراحل اجرای داشته‌ایم پیشرفت بالایی حاصل‌شده است.

استاندار البرز  پیشرفت کنونی پروژه تکمیل آزادراه همت را بیش از ۹۰ درصد عنوان کرد و افزود: این پروژه دیگر معارض جدی ندارد و تنها در خصوص تزریق منابع مالی برای آن و پیشبرد سریع‌تر کار یکسری تنگناهای مالی وجود دارد.

نجفی اضافه کرد: اقدامات لازم برای تزریق بودجه به پروژه ادامه اتوبان همت تا کرج در حال انجام است تا تأمین بخشی از این تزریق مالی که موردنیاز است، انجام شود.

وی اظهار امیدواری کرد که مشاور، پیمانکار و شرکت مجری پروژه به‌خوبی و با همین سرعت به کار خود ادامه دهند و تا قبل از اتمام سال جاری این پروژه به بهره‌برداری برسد.

استاندار البرز گفت: جای خرسندی دارد که به‌رغم تنگناهای مالی کار به‌خوبی پیش رفته است و در این میان مشکلاتی در خصوص پیشبرد این پروژه وجود داشته که حل‌شده و به‌سوی مراحل نهایی برای بهره‌برداری از آن تا پایان سال 97 پیش می‌رویم.

 

استاندار البرز بزرگراه همت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر