کد خبر: 668113 A

جعفر آهنگران:

مدیر امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی پس از بازدید از فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، آینده این منطقه را روشن و مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش ایلنا، جعفر آهنگران درباره تحولات ناشی از حضور مدیریت فعلی پیام به خبرنگاران، گفت: از ابتدای شکل‌گیری منطقه ویژه اقتصادی پیام در سال 80 ما این انتظار را داشتیم که این منطقه با توجه به مزیت هایی که دارد به سرعت در مدار رونق قرار گیرد که خوشبختانه در این دو ساله اخیر این آرزو محقق شده و تحولات امیدبخش متعددی را در این منطقه شاهدیم.

این مقام مسئول افزود: به فضل خدا شاهدیم که برنامه ریزی دقیقی برای توسعه صنایع هایتک، ICT و شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام صورت گرفته است که قطعا در آینده شاهد حضور بیش از پیش این صنایع در منطقه ویژه اقتصادی پیام خواهیم بود.

مدیر امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه ضمن اشاره به آینده روشن پیام تصریح کرد: مسلما در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در منطقه ویژه اقتصادی پیام خواهیم بود و صنایعی در این منطقه مستقر خواهند شد که رونق و اشتغال ویژه ای را خلق می کنند.

فرودگاه پیام البرز جواد آهنگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر