کد خبر: 667808 A

نماینده مردم کرج در مجلس خبرداد:

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش بسیاری برای رفع مشکل پرداخت حقوق معوقه کارکنان بیمارستان امام کرج انجام‌شده و امیدواریم طی هفته آینده وضعیت این بیمارستان تعیین تکلیف نهایی شود.

به گزارش ایلنا، محمدجواد کولیوند در جمع خبرنگاران به مشکلاتی که برای بیمارستان امام خمینی(ره) کرج طی ماه‌های اخیر به وجود آمده اشاره کرد و گفت: باتوجه به برگزاری مناقصه بیمارستان در دو مرحله و حضور چهار سرمایه‌گذار برای خرید، به نظر می‌رسد، هفته آینده بتوانیم به نتیجه قطعی و تعیین تکلیف نهایی برسیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: سرمایه‌گذاران این بیمارستان در صورتی‌ که شرایط استان و دانشگاه علوم پزشکی را بپذیرند، می‌توانند وارد مرحله خرید شوند. یکی از این شرایط نگه‌داشتن کارکنان بیمارستان است. دانشگاه علوم پزشکی شرایط خرید بیمارستان را تعیین کرده است و خریداران باید شرایط را رعایت کنند.

36

وی تشکیل هیت‌ امنا برای اداره بیمارستان را یکی دیگر از راه‌های پیش رو اعلام کرد و گفت: درصورتی‌که سرمایه‌گذاران حاضر به انعقاد قرارداد به هر دلیلی نشدند، بیمارستان به‌صورت هیئت‌امنایی اداره خواهد شد. بلافاصله بعد از اعلام انصراف خریدار یا خریداران، هیات‌امنای بیمارستان تشکیل و علاوه بر انتخاب رئیس به فعالیت‌های این بیمارستان نظارت خواهد کرد.

کولیوند گفت: کارکنان بیمارستان نباید نگرانی داشته باشند و در هر دو صورت وضعیت آنها حفظ خواهد شد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: کارکنان بیمارستان جزو سرمایه‌های ارزشمند این استان بوده و نباید شایعات در انجام وظایف آنان مشکلی ایجاد کند. با تعیین تکلیف وضعیت بیمارستان، حقوق و مزایای همه کارکنانی که پرداخت‌نشده، تمام و کمال پرداخت خواهد شد

یمارستان امام (ره) کرج نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر