کد خبر: 665505 A

مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری البرز:

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: در صدد تهیه بانک اطلاعاتی هستیم تا بانوان توانمند را از طریق دستگاه های متعدد شناسایی کرده و از توانایی آنان در امور مدیریتی استان استفاده کنیم.

به گزارش ایلنا، مریم اسماعیلی فرد در جشن بزرگی که ویژه بانوان کارمند استان و خانواده آنان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اقدامات اداره کل بانوان و استانداری در راستای تحقق 30 درصدی پست های مدیریتی بانوان تهیه و طراحی سامانه بانک اطلاعات زنان است تا با خوداظهاری زنان توانمند در این سامانه بتوان در راستای تحقق دسترسی عادلانه بانوان به فرصت ها و منابع، گام برداریم.

وی افزود: در این راستا در حوزه بانوان قولی داده بودیم و در این رابطه اقدامات مطلوب و مناسبی به منظور حضور و مشارکت بانوان توانمند در عرصه‌های مختلف مدیریتی استان و فرمانداری‌ها در ارتباط با تحقق 30 درصدی پست‌های مدیریتی بانوان انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: این سامانه با هدف شناسایی ظرفیت و توانایی بانوان استان البرز در راستای بهره گیری در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های آتی و ایجاد بانک اطلاعاتی از توانمندی های بانوان موفق و فرهیخته در سطوح مختلف علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، کار آفرینی و ... فراهم آمده است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: تکلیف داریم با تحقق 30 درصدی انتصاب شایسته پست‌های مدیریتی بانوان وعده دولت در استان البرز محقق شود.

وی افزود: بانوان توانمند برای تکمیل اطلاعات به آدرس ایمیل  dolatzanan@alborz.ir  مراجعه کنند.

استان البرز بانوان البرز بانک اطلاعاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر