کد خبر: 664193 A

رئیس شورای شهر کرج مطرح کرد:

رئیس شورای اسلامی شهر کرج بر حمایت تمام قد شورای این کلانشهر از ساخت دو پروژه بزرگ شهری شامل بزرگراه شمالی و قطار شهری کرج، تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، آخرین جلسه بررسی موانع و مشکلات احداث بزرگراه شمالی با حضور عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر کرج و محمدرضا احمدی نژاد سرپرست شهرداری کرج در محل این پروژه برگزار شد.

در این جلسه که معاون فنی و عمرانی و مدیر کل املاک شهرداری کرج به همراه مدیران ارشد پروژه نیز در آن حضور داشتند، رئیس شورای اسلامی شهر به اهمیت احداث ابرپروژه بزرگراه شمالی اشاره کرد و گفت: تسریع در احداث و بهره برداری هرچه سریعتر پروژه بزرگراه شمالی دغدغه اصلی اعضا شورا و مدیران ارشد شهری بوده و این طرح می‌تواند بسیاری از معضلات مواصلاتی درون و برون شهری کرج را کاهش دهد.

عباس زارع با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در آینده به منظور حل معارضات ملکی و اقتصادی، از نگاه ویژه همه اعضا در راستای حل معضلات خبر داد و افزود: با توجه به پیشرفت فیزیکی 36 درصدی این طرح، تمامی دستگاه های مرتبط با مدیریت شهری باید با نگاهی ویژه و بکارگیری همدلی و همراهی کمک کنند تا طبق برنامه زمانبدی نسبت به افتتاح پروژه اقدام شود.

این مسئول، افزود: حل معضل ترافیک شهری با ایجاد زیرساخت های عمرانی علمی و عملی در دستور کار شورا است که با این مهم با قدرت و جدیت پیگیری خواهد شد.

در پایان جلسه پیمانکار به تشریح مشکلات اقتصادی و معارضات این طرح پرداخت و میزان پیشرفت فیزیکی و روند اجرای تقاطعات را مورد اشاره قرار داد.

شورای شهر کرج قطار شهری بزرگراه شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر