کد خبر: 664100 A

استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل گفت: مدیران دستگاه های اجرایی و بانک ها باید از سرمایه گذاری های بخش خصوصی در بخش های مختلف تولیدی حمایت کنند.

به‌گزارش ایلنا، اکبر بهنام‌جو در جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری اردبیل افزود: سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل رونق گرفته و ضروری است مدیران زیرساخت های لازم را برای سرمایه گذاران فراهم کنند.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاران نباید در اخذ امتیاز معطل بمانند، اظهار داشت: باید سال به سال زمینه ایجاد فرصت های شغلی و توسعه اقتصادی در استان بهتر شود.

بهنام جو گفت: سیاست دولت ایجاد اشتغال برای جوانان بوده و بر این اساس در استان اردبیل نیز ایجاد حداقل 20 هزار شغل جدید در هر سال پیش بینی شده است.

وی درباره اشتغال روستایی هم اظهار داشت: برای اشتغال در روستاها دولت تسهیلات کم بهره به کارآفرینان روستایی در بخش های مختلف پرداخت می کند و ضروری است مدیران دستگاه های اجرایی و بانک ها اهتمام جدی در این ارتباط داشته باشند.

وی بیان کرد: با راه اندازی پنجره واحد اشتغال روستایی تمام پرونده های متقاضیان بصورت آنلاین با حضور مدیران مربوطه بررسی و تصمیم گیری می شود تا کار پرداخت تسهیلات به سهولت انجام گیرد.

بهنام جو ادامه داد: در جلسه پنجره واحد اشتغال روستایی باید هم متقاضی طرح و هم بانک‌ها و ادارات مربوطه حضور داشته باشند تا تصمیم نهایی برای پرداخت تسهیلات گرفته شود.

وی گفت: برای توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی اعمال مشوق ها و رفع موانع سرمایه گذاری مورد توجه دولت قرار گرفته است.

بخش خصوصی سرمایه گذاری اردبیل اکبر بهنام جو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر