کد خبر: 663813 A

همزمان با هفته دولت؛

شهردار اردبیل از بهره برداری 11 پروژه با اعتبار بیش از 62 میلیارد ریال در شورابیل خبر داد و گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان جزو اصلی‌ترین برنامه‌های شهرداری اردبیل است.

به گزارش‌ایلنا، حمید لطف اللهیان در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های انسان محور شورابیل تصریح کرد: همزمان با ایام ولادت امام موسی کاظم (ع) تعداد 11 پروژه با اعتباری بالغ بر 62 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و تقدیم شهروندان اردبیلی شد.

وی افزود: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان جزو اصلی‌ترین برنامه های شهرداری اردبیل است که امیدواریم در جهت پیشبرد این اهداف بتوانیم پروژه‌های تعریف شده را به‌موقع افتتاح کرده و گام مهمی در راستای اعتلای فرهنگی شهر برداریم.

شهردار اردبیل بیان‌کرد: علاوه بر کارکرد عمرانی، فعالیت فرهنگی جزو ملزومات توسعه شهر است که خوشبختانه طی چندسال اخیر شهرداری اردبیل به این موضوع توجه ویژه داشته و در حال حاضر نیز به مرحله اجرا رساندن این پروژه‌ها در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های متعددی در سال‌های اخیر در مجموعه شورابیل تقدیم شهروندان اردبیلی شده است، گفت: مجموعه الغدیر که امروز در پارک صخره‌ای شورابیل به بهره‌برداری رسید، در کنار قابلیت‌ها و کارکردهای عمرانی ، قابلیت ارتقای فرهنگی در این مجموعه امکان‌پذیر است.

لطف‌اللهیان از افتتاح چند پروژه متعدد انسان محور همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: امروز شورابیل با عناصر مختلف خود به عنوان نگین گردشگری استان اردبیل مطرح است که اگر از آن غافل شویم نباید انتظاری برای توسعه گردشگری و توسعه اقتصادی اردبیل داشت.

شهردار اردبیل با اعلام اینکه خوشحالیم وعده‌هایی که در ارتباط با شورابیل داده بودیم ، امروز یکی پس از دیگری محقق می‌شود بیان کرد: امروز شهرداری در کنار اولویت پروژه‌های انسان محور در شورابیل، 250 پروژه ریز و درشت در تمام مناطق کلانشهر اردبیل را انجام میدهد.

وی گفت: وظیفه اصلی شهرداری‌ها صرفا کارهای عمرانی نیست و شهرداری مکلف بر تأمین ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است.

اردبیل هفته دولت حمید لطف اللهیان شورابیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر