کد خبر: 663102 A

پلیس راهور ناجا اعلام کرد؛

ترافیک در محور کرج-چالوس ، محور هراز و باند جنوبی آزادراه‌های کرج-قزوین و تهران-کرج- در طول محور پرحجم و روان گزارش شده است.

به گزارش ایلنا، به نقل از سایت پلیس راهور، برابر آخرین گزارش‌های دریافتی تا این لحظه، ترافیک در محور کرج-چالوس (مسیر جنوب به شمال محدوده ابتدای محور تا کیلومتر ۶-سنگین و محدوده‌های آدران، سدکرج، تونل شماره ۵, سه راهی دیزین، پیچ سرهنگ و پل زنگوله-نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان) و (مسیر شمال به جنوب محدوده‌های پل زنگوله، سه راهی دیزین، سدکرج و آدران-نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان)،محور هراز (مسیر جنوب به شمال محدوده‌های گالری امام زاده هاشم و سه راهی چلاو-نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان) و (مسیر شمال به جنوب-طول محور پرحجم و روان) ، باند جنوبی آزادراه‌های کرج-قزوین و تهران-کرج-طول محور پرحجم و روان بوده است.

از سوی دیگر  خبر  گرد و خاک در استان سیستان و بلوچستان (محور‌های زابل-نهبندان و زابل-زاهدان)  گزارش شده است.
 
اسامی محور‌هایی که مسدود می‌باشند نیز به شرح زیر است:
 
۱-محور اولنگ –شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان.
 
۲-محور دیزین-شمشک در استان‌های تهران و البرز.
 
۳-استان ایلام محور دره شهر -پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین) به علت ریزش کوه منیمه مسدود شدخه و مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است .
 
۴-استان شمال خوزستان محور شوش -فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل. (تردد وسایل نقلیه سنگین ممنوع است)
 
۵-استان اردبیل محور گیوی -خلخال به علت نشست و رانش زمین مسدود گردید و مسیر جایگزین محور خلخال -فیروزآباد است.
 
۶-استان ایلام محور ایلام-اسلام آباد (تونل اربعین) به علت رفع نقص سیستم روشنایی و تهویه مسدود گردید و مسیر جایگزین محور قلاجه است.

پلیس راهور خاک سیستان و بلوچستان محور کرج چالوس شوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر