کد خبر: 662307 A

فرمانده انتظامی شهرستان مرند خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: پدر سنگدل مرندی که پس از ضرب و جرح فرزند خردسالش و انتشار تصاویر وی در فضای مجازی، متواری شده بود، با تلاش کارآگاهان پلیس مرند در مخفی‌گاهش در تهران دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کاظم دهقانی با اغلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت مادری مبنی بر کتک‌کاری و آزار و اذیت دختر بچه‌ 3 ساله‌ توسط پدرش به‌علت اختلافات خانوادگی و انتشار تصاویر آن در شبکه‌های مجازی، با هماهنگی مقامات قضایی، موضوع بلافاصله در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان مرند قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: با تلاش مأموران، کودک خردسال در کمترین زمان پیدا و با دستور قضایی تحویل اداره بهزیستی داده شد، شناسایی و دستگیری پدر سنگدل نیز به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و با اقدامات و شیوه‌های خاص پلیسی، محل اختفاء وی شناسایی و متهم در یک اقدام غافلگیرانه، در تهران دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.  
 
فرمانده انتظامی شهرستان مرند افزود: مادر نامبرده در مصاحبه با خبرگزاری پایگاه خبری پلیس، ضمن تکذیب و رد همه مطالبی که از زبان او درسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است به علت رسیدگی سریع و به موقع پرونده و بازگرداندن کودک خردسالش، از اقدامات نیروی انتظامی و مقامات قضایی شهرستان مرند، قدردانی کرد.
 
دهقان در ادامه از همکاری خوب مردم  شهرستان مرند با پلیس تقدیر کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد سوء و جرائم، سریعاً با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس حاصل کرده و همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.

بهزیستی پدر فرمانده انتظامی شهرستان فضای مجازی مرند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر