کد خبر: 662268 A

رئیس پلیس راهور اصفهان در گفت وگو با ایلنا :

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: همایش دوچرخه سواری و مانور شهری موتورسواران قانونمند در راستای تقویت و ارتقای فرهنگ ترافیک در بین موتورسواران و استفاده بیشتر از کلاه ایمنی و جلیقه‌های موتورسواری برای در امان بودن راکبان برگزار می‌شود.

سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری و مانور شهری موتورسواران قانونمند پلیس راهور اظهار داشت: این همایش به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا و همزمان با عید سعید غدیر برگزار می‌شود.
وی افزود: در این همایش از دوچرخه‌سواران و موتورسواران قانونمند یگان‌های نظامی راهور، پیک‌های موتورسواری و شهروندان دعوت شده است.
رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان با اشاره به مسیر برگزاری همایش بیان کرد: شرکت کنندگان بعد از مراسم افتتاحیه این همایش، از مقابل گلستان شهدا حرکت کرده، با پشت سر گذاشتن میدان بسیج، تقاطع مصلی، شیخ صدوق، چهارراه وکلا، تقاطع شیخ مفید، پل میر، جنوب پل فردوسی، حاشیه رودخانه زاینده‌رود به میدان فیض رسیده و نقطه پایانی همایش در ضلع شرقی میدان فیض خواهد بود.
چلمقانی اظهار داشت: هدف دیگر ما تقویت فرهنگ دوچرخه سواری در راستای کاهش آلودگی هوا و ترافیک است، ما به دنبال ایجاد بستری برای ترغیب مردم به دوچرخه سواری هستیم تا از نتایج مثبت آن، شهر بهره‌مند شود.

اصفهان پلیس راهور ترافیک دوچرخه سواری کلاه ایمنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر