کد خبر: 661745 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از آماده شدن شیوه کسب و کارهای نوپای فرهنگی و هنری خبر داد.

به گزارش ایلنا، مجید جوادیان‌‌‌‌زاده در دومین نشست کارگروه توسعه مدیریت این اداره کل با اعلام این خبر گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی طبق این شیوه‌‌‌‌نامه از کسب و کارهای نوپای فرهنگی و هنری حمایت جدی خواهد کرد.

وی افزود: متاسفانه در کسب و کارهای نوپا جای فرهنگ و هنر خالی بود که سعی شد در این شیوه‌‌‌‌‌‌نامه، خلاء آن جبران شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به اینکه از کسب و کارهای قدیمی باید گذار شجاعانه داشته باشیم، اظهار داشت: کسب و کارهای نوپا تجربه نوینی است که باید ورود همه‌‌‌جانبه‌‌‌تری داشته باشیم.

جوادیان‌زاده ادامه داد: فضای کار اشتراکی مکانی مناسب برای افراد و گروهه‌ایی است که با هدف مشترک در کنار یکدیگر و به صورت مستقل به ارائه خدمات و محصولات خود می‌‌‌پردازند.

وی اضافه کرد: این امر باعث ایجاد فضای کاری تخصصی و همگن شده که تمامی علاقه‌‌‌‌‌مندان و سرمایه‌‌‌‌‌گذاران برای برآورده کردن خواسته و نیازهای خود به این مکان مراجعه کرده و خدمات خود را از افراد حاضر در این فضا دریافت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ادامه داد: قصد داریم تا با راه‌‌‌‌‌اندازی چنین فضای کار اشتراکی،  مکان مناسب و در خور شایسته اصحاب فرهنگ و هنر ایجاد کنیم تا با توجه به شعار سال به حمایت بخش اقتصاد و تولید در این عرصه حساس بپردازد.

جوادیان‌‌‌‌زاده تغییر نگاه به حوزه اجتماعی و فرهنگی را در حال حاضر مهم و ضروری دانست و تصریح کرد: تغییر نگاه‌ها باعث کمک زیست بوم فرهنگی جامعه می‌‌‌‌شود.

وی اضافه کرد: آینده استان یزد به راه‌‌‌‌‌‌اندازی کسب و کارهای نوپا بستگی دارد که با تغییر نگاه فرهنگی و اجتماعی به این حوزه باعث افزایش فضای تنفس فرهنگی جامعه خواهد شد.

مجید جوادیان‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر