کد خبر: 661079 A

سرپرست سازمان سیما منظر خبر داد:

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از آغاز ششمین نمایشگاه گل و گیاه، خبر داد.

به گزارش ایلنا، پیمان بضاعتی‌پور با اشاره به آغاز ششمین نمایشگاه گل و گیاه، اظهار داشت: ششمین نمایشگاه گل و گیاه از امروز، چهارم الی هشتم شهریور ماه از ساعت 10 تا 21 میزبان شهروندان است. 

وی با اشاره به محوطه سازی نمایشگاه با کاشت گونه های گیاهی، گفت: سال جاری در کنار تمام جنبه‌های نمایشگاه گل و گیاه، ورکشاپ نقاشی و ساخت مجسمه توسط هنرمند سنگ تراش را نیز برپا خواهد بود. 

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، نورپردازی نمایشگاه و تجهیز باغ پرندگان و اجرای برنامه‌هایی در خصوص مصرف بهینه آب و انرژی را از دیگر برنامه‌های ششمین نمایشگاه گل و گیاه عنوان کرد.

بضاعتی‌پور ادامه داد: ششمین نمایشگاه گل و گیاه با حضور تولیدکنندگان گل‌های شاخه بریده، گیاهان آپارتمانی و ملزومات مرتبط با باغبانی و گل و گیاه در باغ گل های بوستان شهید چمران کرج برگزار می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه نمایشگاه گل و گیاه فرصتی است برای ایجاد نشاط اجتماعی، یادآورشد: نمایشگاه گل و گیاه هر ساله با حمایت اعضای شورا و مجموعه مدیریت شهری و با استقبال شهروندان روبرو می شود.

سرپرست سازمان‌سیما، منظر و فضای‌سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه برای برپایی ششمین نمایشگاه گل تمامی زیرساخت‌ها فراهم شده است، گفت: چیدمان و طراحی گل‌ها در ششمین نمایشگاه گل و گیاه نسبت به دوره های گذشته منحصر به فرد است.

استان البرز شهرداری کرج نمایشگاه گل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر