کد خبر: 660617 A

زیک‌ساری خبر داد:

دبیر هیات کاراته گیلان گفت: کاراته کاران گیلانی در چهاردهمین دوره مسابقات بین‌المللی جام وحدت و دوستی که در ارومیه برگزار شد، موفق به کسب چهار مدال شدند.

به گزارش ایلنا از رشت، دبیر هیات کاراته استان گیلان اظهار داشت: در پایان این رقابت‌ها، کاراته‌کاران گیلانی با درخشش خود موفق به کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و 2 مدال برنز شدند.

حامد زیک‌ساری افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات، امیررضا پورمحمد کاراته‌کار شایسته گیلانی در رده سنی بزرگسالان با برتری برابر رقبای خود موفق به کسب مدال طلا و مقام نخست این رقابت‌ها شد.

وی ادامه داد: همچنین مهدی کاظمی دیگر کاراته‌کار گیلانی حاضر در این دوره از رقابت‌ها، در رده سنی نوجوانان توانست عنوان نایب قهرمانی را کسب کند و مدال نقره این مساقات را بر گردن بیاویزد.

به گفته زیک‌ساری، مازیار حبیب‌پور و امیرحسین ضابطی دیگر کاراته‌کاران گیلانی حاضر در مسابقات بین‌المللی جام وحدت و دوستی نیز موفق به کسب مدال برنز و مقام سوم این رقابت‌ها شدند.

چهاردهمین دوره رقابت‌های کاراته بین‌المللی جام وحدت و دوستی با حضور 289 کاراته‌کار از ایران و 12 کشور جهان برگزار شد که در نهایت تیم ایران با کسب 10 مدال طلا، 15 مدال نقره و 23 مدال برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم‌های کاراته ترکیه و جمهوری آذربایجان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

استان گیلان هیات کاراته استان گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر