کد خبر: 660375 A

در پیام استاندار استان مرکزی مطرح شد؛

استاندار مرکزی با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، گفت: هفته دولت فرصتی برای تقویت اعتماد و روحیه امید و خود باوری در جامعه است.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در این پیام که نسخه ای از آن در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار گرفت، آورده است: 

هفته دولت، یادآور فداکاری و خدمات ارزنده شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر و فرصتی مغتنم برای تجلیل از اندیشه والا و شخصیت برجسته این بزرگواران است که بی تردید نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند.

وی بیان کرده است :هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت با مدد و پیروی از شهیدان رجایی و باهنر افق تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و  با تدبیر زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون میهن عزیزمان ایران را در  عرصه های مختلف فراهم  و روحیه امید و خود باوری را در جامعه تقویت نمایند.

آقازاده  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه کارگزاران و کارمندان دولت به ویژه همکاران متعهد و خدوم در استان مرکزی تبریک عرض نموده و موفقیت دولت تدبیر و امید را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت کرده است.

هفته دولت آقازاده استاندار مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر