کد خبر: 659567 A

کیانی در گفت‌وگو با ایلنا:

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من و بعضی از هم‌ تیمی‌هایم چندین سال نان و نمک تبریز و تراکتورسازی را خوردیم و برای این تیم احترام زیادی قائلیم.

مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره وضعیت تیم سپاهان اصفهان برای دیدار با تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر، اظهار داشت: از اول فصل کادر فنی و باشگاه برنامه ریزی که داشت، رساندن سپاهان به رده‌های بالای جدول بود تا ان‌شاءالله تیم را قهرمان لیگ برتر کنند. ما خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و در هر پست، دو، سه بازیکن توانمند در تیم‎مان توپ می‎زنند. همچنین مربی بزرگی مثل امیر قلعه‎نویی هم در سپاهان است.

وی افزود: سپاهان باشگاه بزرگی است و خدا را شکر در این چهار هفته هم نتایج خیلی خوبی کسب کرده. در آن دو بازی ابتدای فصل هم که مساوی شدند، حق‎مان مساوی نبود و باید می‎بردیم. به هر حال فوتبال است و این اتفاقات رخ می‌دهد. ان‌شاءالله که این روند را ادامه می‎دهیم تا در نهایت به لطف خدا عنوان قهرمانی را از آن خودمان بکنیم.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره دیدار پیش‌روی تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی تیم خوبی است و بازیکنان بزرگی دارد، اما باید این تیم را شکست بدهیم. برای ما بازی داخل خانه با خارج از خانه فرق نمی‌کند، چون تیمی که برای قهرمانی می‌جنگند، باید همه بازی‎هایش را ببرد و به بازی داخل یا خارج از خانه توجه نکند.

کیانی در واکنش به این مسئله که «حضور او و بازیکنانی مانند محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی و سعید آقایی در سپاهان که سابقه پوشیدن پیراهن و بستن بازوبند کاپیتانی تراکتورسازی را داشتند، بازی را حساس می‎کند»، یادآور شد: دیدار سپاهان – تراکتورسازی حساس که هست، اما ما تا پارسال بازیکن تراکتور بودیم. من خودم 11 سال نان و نمک تیم تراکتورسازی و شهر تبریز را خوردم. محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی و سعید آقایی هم 6، 7 سال برای تراکتورسازی زحمت کشیدند.

وی ادامه داد: برای نان و نمکی که با تراکتورسازی و تبریزی‎ها خوردیم، ارزش بالایی قائل می‎شویم و به آنها احترام می‎گذاریم. امیدواریم در اصفهان هم میهمان نوازی خوبی از تراکتورسازی داشته باشیم، اما با تمام قدرت می‎رویم که ان‌شاءالله تراکتورسازی را شکست بدهیم.

فوتبال لیگ برتر مهدی کیانی من و بعضی از هم تیمی‌هایم نان و نمک تبریز و تراکتورسازی را خوردی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر