کد خبر: 659499 A

سردار بنی‌اسدی‌فر خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف انبارهای احتکاری در این استان خبر داد.

سردار رضا بنی‌اسدی‌فر درباره کشف انبارهای احتکاری در استان کرمان اظهار کرد: کلیدواژه‌ای که این روزها به آن پرداخته می‌شود احتکار است. برخی افراد زیاده‌طلب کالا را به صورت عمده به منظور گران‌فروشی و اضرار به جامعه در انبارها نگهداری می‌کنند.

وی با اشاره به شناسایی انبارهای احتکار کالا در استان کرمان گفت: این انبارها با اقدامات اطلاعاتی پلیس و پشتیبانی جامعه اطلاعاتی اعم از اداره اطلاعات، سپاه و بسیج شناسایی شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: محتکران اقلام متناهبی کالا را در انبارها ذخیره کرده بودند تا در فرصت مناسب برای تامین منافعشان در بازار به فروش برسانند. تعداد زیادی از انبارهای احتکار کالا برای تنظیم بازار و انضباط اقتصادی و مبارزه با مخلان امنیت با حمایت و پشتیبانی دستگاه قضایی کشف و پلمپ شد. همواره اجرای ماموریت های پلیس منوط به اذن دستگاه قضایی است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کشور مورد تهدید است، افزود: باید برنامه‌ریزی دقیقی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان در حوزه داخلی و بین‌المللی انجام شود. همه ما سرنشینان یک کشتی هستیم که باید نسبت به حفظ و صیانت از مجموعه دقت لازم را داشته باشیم.

استان کرمان احتکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر