کد خبر: 659268 A

همزمان با عید سعید قربان انجام می‌شود؛

عرضه و ذبح بهداشتی دام در منطقه 12 شهرداری کرج به مناسبت عید سعید قربان توسط شهرداری منطقه ایجاد می شود.

به گزارش ایلنا، مهرداد فیروزبخت،‌ گفت: منطقه 12 با در نظر گرفتن یک جایگاه  ویژه واقع درضلع جنوبی بلوار امیرکبیر روبروی پارک بهاران نیاز شهروندان برای تهیه گوسفندان سالم و بهداشتی برای اجرای سنت الهی عید قربان، را تامین می کند. 

سرپرست منطقه 12 بیان کرد: تجهیز جایگاه عرضه دام بهداشتی به مناسبت عید سعید قربان در جایگاه ویژه آن در بلوار امیرکبیر روبروی پارک بهاران توسط همکاران خدمات شهری منطقه شروع شده است. 

وی اظهار کرد: با نصب بنر در سطح منطقه و استفاده از رسانه‌های عمومی  اطلاع رسانی لازم را برای شهروندان ساکن در این منطقه انجام شده است. 

فیروزبخت یادآور شد: در این جایگاه تمامی موارد بهداشتی رعایت می‌شود و عرضه‌کنندگان از پوشش بهداشتی لازم برخوردار هستند همچنین باسکول‌های مورد تایید اداره صنعت و معدن در این جایگاه استفاده خواهد شد. 

وی ادامه داد: هماهنگی لازم بین  اداره بهداشت کرج و خدمات شهری شهرداری کرج صورت گرفته است تا لیستی از پزشکان و قصابان مجاز شهرستان تهیه شود که در روز عید قربان تمامی مراحل کار زیر نظر این افراد با مجوز‌های قانونی و بهداشتی لازم صورت بگیرد. 

این مسئول خاطرنشان کرد: از تمامی شهروندان ساکن در منطقه 12 شهرداری کرج می‌خواهیم که برای اعمال مراسم قربانی خود از این جایگاه درروبروی پارک بهاران ضلع جنوبی بلوار امیرکبیر استفاده و از عرضه و تهیه دام در مراکز غیرمجاز خودداری کنند.

 

عید قربان ذبح گوسفند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر