کد خبر: 658894 A

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف ۳ انبار لوازم خانگی و یک انبار کاغذ احتکار شده به ارزش ۱۵ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال در حاشیه شهرستان سبزوار خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار قادر کریمی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان سبزوار در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از احتکار مقادیر زیادی لوازم خانگی و کاغذ در ۴ انبار واقع در حاشیه غربی و جنوبی شهر سبزوار دست یافتند.

وی افزود: پلیس پس از تکمیل تحقیقات اولیه پرونده و شناسایی محل‌های مورد نظر با هماهنگی قضایی به همراه نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت در ۴ عملیات جداگانه، از ۳ انبار واقع در غرب شهرستان سبزوار مقادیر زیادی لوازم خانگی شامل لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز، یخچال، فریزر و در یک انبار واقع در جنوب این شهرستان مقدار ۴ هزار کیلوگرم کاغذ جمعا به ارزش ۱۵ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه در این راستا ۴ متهم دستگیر و به دادسرا معرفی شدند از شهروندان خواست در صورت کسب هرگونه اطلاعی در رابطه با احتکار کالا و لوازم اساسی، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند تا پیگیری و اقدام‌های قانونی لازم در این باره به عمل آید.

استان خراسان رضوی تلویزیون خراسان رضوی دادسرا صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر