کد خبر: 658013 A

سردار عبدی خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اردبیل از انهدام باند 4 نفره سارقان حرفه‌ای در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار حسین عبدی با بیان این مطلب افزود: به دنبال وقوع چند فقره سرقت منزل در مناطق مرفه‌نشین اردبیل به روش دیلم‌زنی و تراس‌روی و به سرقت رفتن طلا و جواهرات و وجوه نقد، بررسی موضوع به‌صورت ویژه و با هدف کشف این سرقت‌ها در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان اردبیل قرار گرفت.    

وی افزود: با بررسی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد سرقت‌ها توسط باندی متشکل از 4 جوان و با استقاده از یک‌دستگاه پژو 405 صورت گرفته و این سارقان نه تنها در اردبیل بلکه در سایر شهرستان‌های کشور نیز فعالیت‌های مجرمانه داشته‌اند.    

فرمانده انتظامی استان اردبیل از افزایش کنترل‌های انتظامی به این 4 سارق جوان خبر داد و گفت: با هماهنگی مقام قضایی و در اقدام مشترک اطلاعاتی و عملیاتی، کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل موفق شدند با همکاری پلیس آگاهی "شیراز" سارقان جوان را دستگیر کنند.    

سردارعبدی با اشاره به اینکه هر 4 سارق با اخذ نیابت قضایی به اردبیل انتقال و تحت بازجویی‌های پلیسی قرار گرفتند،‌ اضافه کرد: سارقان دستگیر شده در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی پلیس به ارتکاب 14 فقره سرقت از منزل اعتراف کردند.    

فرمانده انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: ارزش سرقت‌های کشف شده از اعضای این باند 4 میلیارد ریال است.

سرقت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر