کد خبر: 657804 A

از روز گذشته آغاز شد؛

از روز گذشته تاکنون بخشی از شهرستان پردیس دچار قطعی آب شده و این در حالی است که مسئولان مربوطه هم پاسخ روشنی به رسانه‌ها نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حدود ۱۲ ساعت از قطعی آب شرب در برخی مناطق شهر پردیس و رودهن گذشته ولی هنوز این مشکل حل نشده و شهروندان در بی آبی به بسر می‌برند.  

به گفته یکی از کارکنان ارشد اداره آب و فاضلاب پردیس، شکستگی در خط انتقال آب علت اصلی قطعی آب است ولی هیچ یک از مسئولان حوزه آب و فاضلاب منطقه پاسخگوی رسانه ها نیستند.

 در پیگیری خبرنگار ایلنا تنها پاسخ مسئولان اداره آب و فاضلاب شهرستان پردیس این بوده که قطعی آب و مشکل پیش آمده ربطی به اداره آب ندارد و فقط تعمیر آن بر عهده ما است. 

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهروندان منطقه وسیعی از پردیس از دیشب بدون آب با سختی زیادی روبرو بوده اند و مشخص شده که مشکل بوجود آمده مربوط به شرکت عمران است که بدون انجام تست‌های لازم، خط انتقال آب را تحویل و در شبکه قرار داده است.

بدنبال بروز مشکل قطعی آب در بخش عمده ای از شهرستان پردیس، شرکت آبفا صبح امروز اقدام به توزیع آب با تانکر در میان خانواده ها کرده است.

تانکر آب

بدنبال پیگیری خبرنگار ایلنا، تنها پاسخ واضح کارشناسان شرکت آب پردیس این است که اگر از ابتدا انجام کار به اداره آب تحویل داده می‌شد در زمان بروز این قبیل مشکلات سازمانی جوابگوی مردم بود و این بلاتکلیفی پیش نمی آمد.

گفتنی است تاوان اختلاف شرکت عمران پردیس و شرکت آب و فاضلاب را عده زیادی از شهروندان پردیس متحمل شده اند و در این زمینه نه مسئولان پاسخگو هستند نه مشکل قطعی آب رفع شده است‌.

آب و فاضلاب رسانه شرکت آب و فاضلاب مشکلات آب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر