کد خبر: 657788 A

رئیس دادگستری قزوین خبرداد:

رئیس دادگستری شهرستان قزوین از برگزاری دادگاه رسیدگی به تخلفات ۲ کارمند اداره کل راه و شهرسازی قزوین به دلیل تخلفات مالی خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام کثیرلو گفت: آذرماه سال ۹۵ دادستان عمومی و انقلاب قزوین از دستگیری ۲ کارمند اداره کل راه و شهرسازی قزوین به دلیل برخی تخلفات مالی خبر داد که جلسه رسیدگی به اتهامات این ۲ کارمند در شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری دو قزوین به ریاست قاضی کاظم پور برگزار شد.
 
حجت الاسلام کثیرلو گفت:در جلسه دادگاه با توجه به کیفرخواست صادر شده از سوی دادسرای قزوین، موضوع نقل و انتقال ۶۷ قطعه از زمین‌های دولتی به اشخاص از طریق جعل اسناد توسط متهمین اصلی مورد رسیدگی قرار گرفت.
 
رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب قزوین افزود: این پرونده ۱۷ متهم دارد که ۲ نفر از کارکنان اداره کل راه و شهرسازی قزوین به عنوان متهم اصلی همچنان بازداشت هستند و ۱۵ متهم دیگر که عناوین اتهامی موجود در کیفرخواست صادره انتقال مال غیر (کلاهبرداری)، جعل و استفاده از سند مجعول، تحصیل مال نامشروع و سهل انگاری در انجام وظیفه است.
 
این مقام قضایی گفت: تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد و پس از تکمیل تحقیقات و برگزاری جلسه رسیدگی رای دادگاه بدوی توسط شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری دو قزوین صادر خواهد شد.

 
 

اداره راه و شهرسازی اداره کل راه مفاسد اقتصادی دادگستری تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر