کد خبر: 657335 A

شیبانی خبر داد:

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی از دستگیری 40 جوان و نوجوان در پارتی شبانه در بیرجند خبر داد.

به گزارش جماران، محمدرضا اعراب شیبانی گفت: 40 جوان و نوجوان که در پارتی شبانه حضور داشتند با حضور و دستور به‌موقع قاضی ویژه مبارزه با مفاسد اجتماعی و ماموران انتظامی در حومه شهر بیرجند دستگیر شدند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی افزود: میانگین سنی متهمان بین 20 تا 35 سال بود که از این تعداد 16 مرد و 24 زن حسب مشاهدات عینی قاضی با اتهام شرب و نگهداری خمر و سایر مفاسد اجتماعی در شب‌های اخیر دستگیر شدند. 

وی گفت: کمیسیون مبارزه با مفاسد اجتماعی استان به ریاست دادستان مرکز استان، اعضای محاکم قضایی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده که مفاسد و آسیب‌های اجتماعی به صورت کاملا فنی در آن رصد و پیگیری می شود. 

معاون دادستان بیرجند اظهار داشت: مفاسد اجتماعی استان در این کمیسیون پیگیری و با همکاری و مشارکت اعضا در مورد برخورد بازدارنده با مفاسد تصمیم گیری می شود. 

وی گفت: خانواده‌ها از فرزندان خود مراقبت کنند زیرا در قریب به اتفاق جشن‌های شبانه(پارتی) افراد اقدام به شرب خمر و استفاده از روانگردان‌ها می‌کنند که این جشن‌ها از حالت یک جشن ساده خارج می‌شود. 

اعراب شیبانی افزود: این پرونده به قید فوریت و با تاکید دادستان در شعبه اول دادیاری دادگاه عمومی و انقلاب بیرجند توسط قاضی ویژه مبارزه با مفاسد اجتماعی رسیدگی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر