کد خبر: 657166 A

موسوی خبر داد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از حضور پررنگ این سازمان در نمایشگاه ستاد کنگره شهدای استان، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیدمجید موسوی در جلسه ستاد کنگره شهدای سازمان جهاد کشاورزی البرز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، گفت: این سازمان در نمایشگاهی که به مناسبت برگزاری کنگره شهدای استان البرز در 31 شهریور ماه سالجاری افتتاح می شود، حضوری پر رنگ و فعال خواهد داشت.

وی افزود: غرفه های این سازمان شامل فعالیت های پشتیبانی جنگ جهاد و فعالیت های بخش کشاورزی استان البرز است که در قالب 21 غرفه طراحی و در معرض دید عموم قرار می گیرد.

موسوی یادآور شد: ما هرچه برای پاسداشت و گرامیداشت این عزیزان، تلاش کنیم در مقابل ایثار و فداکاری شهدای عزیز نا چیز است لذا تمامی همکاران و دست اندر کاران این برنامه در برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم جدیت به خرج داده و تلاش کنند.

وی تصریح کرد: قبل از افتتاح و شروع به کار نمایشگاه، برنامه دیدار با خانواده های معظم شهدای جهاد کشاورزی استان البرز در دستورکار این سازمان قرار دارد و در این دیدارها از خانواده های معظم شهدا، تجلیل به عمل خواهد آمد. 

موسوی ادامه داد: همچنین تهیه کتابچه ای از وصیت نامه و خاطرات 58 تن از شهدای جهاد کشاورزی از دیگر فعالیت هایی است که شروع شده و در زمان افتتاح نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

سیدمجید موسوی نمایشگاه کنگره شهدا البرز سازمان جهاد کشاورزی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر