کد خبر: 656534 A

شزفی در بازدید از فرودگاه مطرح کرد؛

مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری همراه مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از بخش‌های مختلف فرودگاه بین المللی پیام بازدید کردند.

به گزارش ایلنا، محمدسعید شرفی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف فرودگاه پیام درباره پیشرفت پروژه های این فرودگاه بین المللی به خبرنگاران، گفت: الحمدلله هر بار که به فرودگاه پیام می‌آییم شاهد تحولات خیلی خوب و اتفاقات بسیار مثبتی هستیم که هر کدام در برهه های زمانی کوتاه به سرانجام می رسد.

وی افزود: برای ما به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری که بخش نظارت بر فرودگاهها را بر عهده دارد این مساله بسیار جالب است که پروژه های خُرد و کلان این فرودگاه با این کیفیت و با این وقت بسیار کوتاه به ثمر می نشیند.

به گفته مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با توجه به رشد سریع صنعت حمل و نقل هوایی و اقبالی که مردم ایران نسبت به سفر هوایی دارند به علاوه مزیت هایی چون منطقه ویژه اقتصادی و صنایع مستقر در آن فرودگاه پیام به یکی از تاثیرگذارترین، پرترافیک ترین و مهم ترین فرودگاه های کشور تبدیل خواهد شد.

 

فرودگاه پیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر