کد خبر: 655513 A

منصور وحیدی:

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: کلانشهر کرج سرشار از سرمایه های انسانی و ثروت های مادی است که کم کاری مدیران، گلایه از وضعیت شهرداری و تعداد نیروها را زیاد کرده که باید پاسخگو باشیم.

به گزارش ایلنا، منصور وحیدی امروز در نطق پیش از دستور هشتادمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه توجه به حاشیه‌ها عایدی جز عقب‌ماندگی به همراه ندارد،‌گفت: امروز اولویت اصلی شهر تکمیل پروژه‌های عمرانی و خدماتی، ارتقای سرانه‌ها و جذب نقدینگی است و هزینه‌ای جاری نیازمند مدیریت و ساماندهی است.

وی افزود: برای درگیری‌ها و حواشی اخیر ما سرگرم موضوعاتی شده‌ایم که از اولویت چندانی برخوردار نیستند درحالی که کارهای مهم روی زمین مانده‌است لذا انتظار ما از مدیران ارشد شهری به عنوان نمایندگان مردم پرداختن به کارهای مهم و رسیدگی به امور شهری است و اینکه هزینه‌های جاری و تعداد پرسنل روز به روز در حال افزایش است و این موضوع مطلوبی نیست.

این مسئول شهری ادامه داد: کلانشهر کرج سرشار از سرمایه‌های انسانی و ثروت‌های مادی است اما متاسفانه آنچه عرصه را تنگ کرده سوء‌مدیریت و کم‌کاری‌هایی است که از مدیران سر می زند. اگر امروز دوستان به شدت از وضعیت شهرداری و تعداد نیروها و روند درآمدزایی گلایه مند هستند، این اشکال به همه ما برمی گردد و افرادی که در گذشته مسئولیت هایی به عهده داشته اند. کسی نباید از مسئولیت پاسخگویی شانه خالی کند.

عضو دوره پنجم شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: انتظارم از مدیران شهرداری کرج عدم ورود به مسائل و روابط اعضای شورای اسلامی شهر است،‌چرا که در نهایت این مباحث حل و فصل می‌شود و وظیفه مدیران خدمت به مردم و حل مشکلات شهری است و کسی نباید برای تکیه طولانی مدت به صندلی مدیریتی به موضوعاتی متوسل شد که شایسته نیست.

وحیدی بیان داشت: ضرورت‌های عقلی ایجاب می‌کند که به دنبال ایجاد منابع پایدار درآمدی، چابک سازی اداری، برون سپاری و کاهش و مدیریت هزینه های جاری باشیم و از همه عزیزان تقاضا می شود که حساسیت های دوره کنونی را بیش از پیش لمس و درک کنند و آنچه شهر را به قله های موفقیت نزدیک تر می سازد، تلاش و وحدت است نه اختلافات بیهوده.

 

مدیریت شهری شورای شهر کرج منصور وحیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر