کد خبر: 654182 A

همزمان با 17 مرداد منتشر شد؛

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز ضمن قدردانی از تعامل سازنده رسانه‌ها با پلیس استان ، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگارانی که در عرصه اطلاع رسانی صحیح و خدمت ‌به ملت سر افراز ایران اسلامی، متعهدانه و مسئولانه گام برمی‌دارند تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان در متن این پیام آمده است :

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند و به عنوان دیده بان بایستی در تلاش برای اطلاع رسانی درست، دقیق و کامل حوادث و رویدادها برآیند و در این راستا نباید تحت تاثیر جوسازی‌ها، شایعه پراکنی ها و هیاهوآفرینی قرار گیرند.

بی تردید در کنارتلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم وزحمت کش نیروی انتظامی ، مردم بخشی از امنیت و آسایش خود را مرهون مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران فهیم، و متعهد رسانه ها در انعکاس هوشمندانه، واقع بینانه و واقع گرایانه حوادث و رخدادها می دانند.

سردار محمدیان با اشاره به شهادت خبرنگار مجاهد و حماسه نگار «محمود صارمی» روز خبر نگار را فرصتی گران سنگ برای پاسداشت مقام و منزلت حرفه خبرنگاری و تجلیل از اصحاب رسانه در کشور قلمداد و تصریح کرد:روز خبرنگار یادآور اراده و عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و بازتاباندن واقعیت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند که در پیشاپش این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از خون خویش مایه گذاشتند و در آسمان بلند شهادت و ایثار ، نام خویش را جاودانه ساختند.

وی در پایان اظهار داشت: به روان پاک شهیدان و جان باختگان خانواده بزرگ اطلاع رسانی که در مسیر تحقق آرمان های اسلامی و میهن ، آموزگار مکتب آگاهی شدند درود می فرستم و برای خبرنگاران متعهد و کوشای سرزمین مان، سلامتی، توفیق پویشی آگاهانه و سرشار از صداقت را از درگاه حضرت حق مسئلت می کنم.

روز خبرنگار فرمانده نیروی انتطامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر