کد خبر: 654084 A

به مناسبت 17 مرداد؛

استاندار اصفهان در پیامی ۱۷ مرداد ماه را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی استان اصفهان، تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان، متن پیام محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان به شرح زیر است:

۱۷ مرداد ماه روز بزرگداشت مقام خبرنگار، روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که در خلق جهانی آباد، آزاد و آگاه، همتی والا و تلاشی بیاد ماندنی اما دشوار از خود به نمایش گذاشته و پرده از ناآگاهی ناآگاهان بر می دارند. به راستی خبرنگاران، تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مدیون تلاش‌های بی وقفه آن‌هاست.

روز خبرنگار، روز تقدیر از زحمات کسانی است که با احساس مسئولیت و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را برافراشته‌اند.

اینجانب، ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه خبرنگار شهید صارمی، این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی استان اصفهان، تبریک عرض نموده، از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و خدمات نظام اسلامی‌ قدردانی نموده و برای خبرنگاران متعهد و کوشای استان، تداوم عزت و اهتمام مسئولانه در روایت عشق، آزادی و حق گویی در پرتو رهنمودهای انسان‌ساز دین مبین اسلام را آرزومندم.

استان اصفهان اصحاب رسانه اصفهان جامعه مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر