کد خبر: 653371 A

جمشیدنژاد عنوان کرد:

معاون استاندار گیلان گفت: باید با ساز و کار مناسب گیلان را نه به‌عنوان معبر بلکه به عنوان مقصد گردشگری تعریف کنیم.

به گزارش ایلنا از رشت، علی‌اصغر جمشیدنژاد امروز در همایش مشارکت اجتماعی، سلامت و نشاط در توسعه گردشگری روستایی که در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد با بیان اینکه دولت‌ها کنار مردم و با حضور سازمان‌های مردم نهاد کارآیی خواهند داشت، تصریح کرد: همراهی، همکاری و تعامل مستمر مردم با دولت روند توسعه کشور را بهبود خواهد بخشید. 

جمشیدنژاد با اشاره به سیاست‌های دولت و تأکیدات استاندار گیلان مبنی بر توسعه گردشگری برضرورت بهره‌گیری هرچه بیشتر از این فرصت ایجاد شده تأکید کرد و تصریح کرد: تهیه سند توسعه گردشگری ضروری است.

وی  با بیان اینکه باید سطح زندگی روستائیان عزیز با اجرای طرح‌های گردشگری ارتقاء یابد افزود: شرایطی فراهم شود تا متقاضیان اجرای طرح‌های گردشگری با سرمایه‌های اندک خود و دریافت تسهیلات امکان ارائه خدمات مناسب به گردشگران را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برضرورت برندسازی محصولات بومی و محلی در روستاها تأکید کرد و گفت: برگزاری جشنواره‌های بومی و محلی روستایی نقش به‌سزایی در شناخت محصولات تولیدی آن روستا در عرصه‌ ملی و بین‌المللی ایفاء خواهد کرد.

جمشیدنژاد با اشاره به استعداد و توانمندی‌های گیلان در بخش گردشگری ابراز امیدواری کرد: ان‌شاء‌الله خروجی این نشست‌ها منتهی به اقدامات موثر در توسعه بخش گردشگری گیلان شود.

گردشگری همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر