کد خبر: 653364 A

مرادنیا:

استاندار کردستان گفت: دولت و مسئولان نظام وقت خود را صرف توجه و پرداختن به مسائل حاشیه‌ای نخواهند کرد و برای خدمت به مردم و انجام تعهدات تلاش می کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بهمن مرادنیا روز دوشنبه در گرامیداشت روز صنعت و معدن اظهار داشت: تلاش دولت گره‌گشایی از موانع فراروی تولید است بر همین اساس با دسته‌بندی مشکلات و ارجاع و پیگیری برخی مسایل قانونی به مرکز و برطرف کردن چالش‌های استانی مبادرت به عمل می‌آوریم.

وی با بیان اینکه در حد توان مشکلات سطح استان تا منتج شدن به نتیجه پیگیری خواهم کرد، گفت: در این راستا بانک‌های عامل به‌رغم محدودیت‌های قانونی و فضای اقتصادی در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی با دیدی وسیع‌تر نگاه و عمل کنند.

مرادنیا افزود: پاره‌ای از مشکلات قابل حل شدن است فقط اراده کافی برای بر طرف کردن وجود ندارد که با اولویت‌بندی مشکلات در شهرستان‌ها می‌توان از طریق نهادهای مسئول آن را به سمع و نظر مقامات ارشد کشور برسانند.

استاندار کردستان خواستار رسیدگی و بازنگری سازمان صنعت، معدن و تجارت به برخی قراردادهای منعقد شده بخش‌خصوصی با دولتی شد و گفت: با توجه به وضعیت فعلی بازار حاصل از نوسانات ارزی می‌طلبد این سازمان برای کاهش مشکلات بیش از پیش واحدهای تولیدی اقدام کند که بدون شک با حمایت مردم مجموع مدیران برای رسیدن استان به توسعه دلگرم‌تر می‌شوند.

وی در پایان با بیان اینکه عده‌ای توسعه استان را بر نمی‌تابند، گفت: هیچ‌گاه روی حاشیه‌هایی که ناخواسته و با هدف شکل گرفته متمرکز نشده‌ام و بیشتر به مسایل مهم استان اهمیت می‌دهم.

بخش خصوصی سازمان صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر