کد خبر: 653345 A

فرماندار پردیس :

فرماندار پردیس با اشاره به اینکه دشمنان داخلی بدتر و خطرناک‌تر از بیگانگان هستند گفت: امروز امید وناامیدی مردم به ما بستگی دارد می توانیم با عملکرد خود مردم را امیدوار و یا ناامید کنیم.

به گزارش ایلنا اولین نشست  هم اندیشی اعضای شورای اسلامی، شهرداران، دهیاران، شهرستان پردیس ظهر امروز در روستای کرشت این شهرستان  برگزار شد . 

در این‌ جلسه تواهن معاون‌ استاندار تهران‌،‌پروانه مافی نماینده مجلس شورای اسلامی،‌مرتضی‌حیدری فرماندار شهرستان پردیس،حجت الاسلام توسلی امام جمعه ، خدادادی بخشدار بومهن، ‌محمد قانبیلی نماینده شورای شهرستان در شورای عالی استان‌ها، سعید علی بخشی شهردار بومهن، محمود قانبیلی ریاست شورای اسلامی بومهن و دیگر اعضای شورای بومهن،  گلریز شهردار پردیس و  اعضای شورای اسلامی پردیس، و سایر دهیار‌های شهرستان حضور داشتند.

به گزارش ایلنا خدادادی بخشدار بومهن در ابتدای مراسم به نقش شوراها و دهیاری‌ها در حل مشکلات شهری و روستایی اشاره کرد و گزارش عملکردی از فعالیت های کنونی بخش بومهن ارائه کرد.

در ادامه مراسم مرتضی حیدری فرماندار پردیس با اشاره به وضعیت کنونی جامعه و مشکلات اقتصادی پیش آمده خطاب به نمایندگان شوراها و دهیاری‌هاگفت: امروز امید و ناامیدی مردم به  ما بستگی دارد می توانیم با عملکرد خود مردم را امیدوار و یا ناامید کنیم.

وی با اشاره به عملیاتی شدن ۷۲ پروژه اجرایی در پردیس که اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان داشته است اظهار داشت: شرایط اقتصادی به هر گونه‌ای هم که شود ما باید به‌ عنوان خدمتگزار مردم نقش خود را به خوبی انجام داده و با عملکرد صحیح بتوانیم امید مردم را بالا ببریم.

در پایان مراسم  با اهدای لوح تقدیر از شهردار پردیس و بومهن و دهیاران روستاهای شهرستان تقدیر و تشکر شد .

 

انقلاب دین شهری و روستایی قلب نماینده مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر