کد خبر: 652391 A

در دیدار شورای عالی استان‌ها با وزارت نیرو پیشنهاد شد:

نایب رئیس شورای عالی استان‌ها در دیدار با وزیر نیرو بر رفع مشکلات مردم با استفاده از ظرفیت قانونی شورای عالی استان‌ها مبنی بر ارائه طرح و لایحه با تشکیل کمیته‌های مشترک بین این شورا و وزارت نیرو تاکید کرد.

به گزارش ایلنا ، صبح امروز (شنبه-13مردادماه) علیرضا احمدی نائب رئیس شورای عالی استان‌ها با رضا اردکانیان وزیر نیرو با هدف ایجاد تعامل در جهت رفع مشکلات مبتلابه شورا و شهرداری‌های سراسر کشور در حوزه وزارت نیرو دیدار و گفت‌وگو کرد.

نائب رئیس شورای عالی استانها گستردگی شوراهای اسلامی و حضور اعضای شوراها در دورترین نقاط کشور را از دیگر ظرفیت‌های شوراها دانست و نقش شوراها را در فرهنگ سازی جهت صرفه‌جویی آب و برق بسیار مهم دانست.

به گفته وی؛ شورای عالی استان‌ها می‌تواند با احصا مشکلات آب و برق با همکاری وزارت نیرو، موضوعات را درقالب طرح و لایحه درکمیسیون‌های تخصصی خود بررسی و جهت تصویب به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

 همچنین در این جلسه وزیر نیرو بیان کرد شوراها در سطح کلان و خرد مشکلات مردم را پیگیری کنند. نهایتا وزیر نیرو با توجه به گفت‌و‌گو‌های صورت گرفته با نائب رئیس شورای عالی استان‌ها مقرر شد در یکی از اجلاس‌های آتی شورای عالی استان‌ها حضور داشته باشد.

 

 

 

وزارت نیرو شورای شهر و روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر