کد خبر: 651375 A

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از آغاز توزیع مرغ منجمد در بازار روزهای روز تحت پوشش این سازمان، خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس وحیدی با اشاره به آغاز "طرح تنظیم بازار" در بازار روزهای تحت پوشش این سازمان، گفت: به منظور تنظیم بازار، جلوگیری از افزایش کاذبِ قیمت و حذف واسطه گری، طرح توزیع مرغ منجمد در 17 بازار روز تحت پوشش این سازمان آغاز شد.

وی اظهار داشت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج با هماهنگی جهاد کشاورزی استان از روز  گذشته اقدام به عرضه مرغ منجمد با قیمت 67500 ریال کرده است.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به نظارت گسترده برای توزیع عادلانه مرغ منجمد، افزود: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل در روند توزیع و تخلفات احتمالی، به ناظران این سازمان که در محلِ عرضه حضور دارند مراجعه و موضوع را گزارش کنند. 

وحیدی یادآور شد: در روز اول این طرح، بیش از 60 تن مرغ منجمد در بازار روزهایِ شاهین ویلا، البرز، بنفشه، سیب، بوستان، پردیس، حسن آباد، کاج، فجر، کلاک، کوثر، کیانمهر، گلایل، لاله، ماهان، نقش جهان و اهری توزیع شده است.

 

شهرداری کرج توزیع مرغ منجمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر