کد خبر: 651167 A

تذکر حاجی قاسمی به شهرداری :

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به نیوجرسی های غیرمجاز در سطح شهر، گفت: درباره جمع آوری نیوجرسی های غیر مجاز، بارها تذکر داده ایم اما کسی پاسخگو نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی حاجی قاسمی امروز در نطق پیش از دستور هفتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر کرج با عنوان اینکه شهرداری به تذکرات شورا بی توجه است، اظهار داشت: چندین بار بحث سیما منظر و فضای سبز و بحث جمع آوری نیوجرسی های غیر مجاز در شورا تذکر داده شده ولی شهرداری به این موارد توجه نمی کند.

این عضو شورا با اشاره به محدودیت 50درصدی بلوار چمران توسط نیوجرسی های غیر مجاز، اضافه کرد: نیوجرسی میدان والفجر علاوه بر غیر مجاز بودن و نداشتن مجوزِ شورای ترافیک و به لحاظ نداشتن الزامات قانونی، لازم است هرچه زودتر جمع آوری شود.

وی افزود: برای رفاه حال مردم، مدیران و مسئولان شهرداری باید آسایشِ شهروندان را جدی بگیرند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج، تصریح کرد: قسمتی از بلوار 45 متری نیز با نیوجرسی مسدود شده که با توجه به دوربرگردان غیر استاندارد، تردد با مشکل روبرو شده است.

 حاجی قاسمی اذعان داشت: محول کردن این اشکالات بر تصمیم و اجرای پلیس، منطقی نیست چراکه این مسیر بدون طراحی درست، همراه است.

وی یادآور شد: شهرداری در تسهیل تردد شهروندان، سهیم است و درست نیست پلیس این اختیار را به تنهایی داشته باشد و باید شهرداری طبق وظیفه قانونی، ورود کند.  

حاجی قاسمی ضمن تاکید به برخورد قاطع با کسانی که به امنیت شهروندان لطمه وارد کنند، اظهار داشت: جمع آوری رمپ و پله در معابر باید هرچه زودتر انجام شود.

عضو شورا با اشاره به ساختمان های تازه تاسیس گفت: این ساختمانها با اشغال معابر و به بهانه استاندارد بودن رمپ مسیر پیاده راه ها را کم می کنند که لازم است برای رفاه تردد شهروندان این رمپ ها با شیب مناسب ساختمان انجام شود.

 

شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر