کد خبر: 650715 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

مدیرکل بنیاد مسکن چهار محال و بختیاری گفت: بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است با حجم کاری زیاد و منابع اعتبارات محدود که این اعتبارات پاسخگوی مطالبات مردم و اجرای پروژه‌ها نیست.

سهراب رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: شهرستان شهرکرد و 23 روستای اطراف آن با 25 هزار نفر جمعیت با حجم بالای کار روبرو بوده و منابع و اعتبارات برای برطرف شدن مشکلات شهری و روستایی بسیار محدود است. بنابراین در راستای اجرای طرح پروژه‌های عمرانی در این شهرستان نیازمند همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی هستیم. 

وی افزود: هر چند اعتبارات بنیاد مسکن استان چهارمحال و بختیاری محدود است ولی ما تنها به اعتبارات استانی تکیه نکرده‌ایم و در راستای جذب اعتبارات ملی پیگیری‌هایی شده که نتایج خوبی را به دنبال داشته است به گونه‌ای که جمع‌بندی اعتبارات عمرانی تخصیصی بنیاد مسکن این استان در سال 96 نسبت به سال 95 نزدیک 49 درصد افزایش داشته است. 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهار محال بختیاری با بیان اینکه بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی با حجم کاری زیاد و منابع اعتبارات محدود است بیان کرد: بخشی از اعتبارات ما افزایش چشمگیری داشته اما هنوز این اعتبارات پاسخگوی مطالبات مردم و اجرای پروژه‌های عمرانی نیست بنابراین مساعدت مسئولان را در راستای اجرای پروژه‌های روستایی نیازمندیم چرا که کار در روستاها یک فعالیت ماندگار است.

رئیسی با اشاره به اینکه در راستای اجرای پروژه‌ها با پیمانکاران قراردادهای بلندمدت منعقد شده که یک همپوشانی خوبی ایجاد و سبب رشد فزاینده‌ای شده است خاطرنشان کرد: در سال جاری برنامه‌های عمرانی در روستاها اجرا و تسهیلات ساخت مسکن پرداخت می‌شود اما همکاری مسئولان دستگاه‌های خدمات رسان و مردم بسیار مهم است. 
 

انقلاب اسلامی چهار محال و بختیاری رشد مسکن بنیاد مسکن استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر