کد خبر: 649594 A

داوود محمدی:

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که دولت در تامین حقوق کارمندان هم مشکل دارد، نمی‌توان پروژه‌های نیمه‌تمام را بدون کمک بخش خصوصی به پایان رساند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، داوود محمدی در دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که امروز برگزار شد، گفت: در شرایط فعلی بیش از ۶۵ هزار پروژه نیمه‌تمام داریم که با اعتبارات مناسب هم بدون کمک بخش خصوصی ۱۶سال طول می کشد که این پروژه‌ها به اتمام برسد.

وی ضمن تاکید بر دقت مدیران و جلوگیری آنان از ایجاد هرگونه خطا خاطرنشان کرد: باید دستگاه‌های نظارتی هم از ابتدای کار حضور داشته باشند تا در صورت جلوی هرگونه خطا و مانع تراشی گرفته شود.

محمدی درباره پروژه‌های نیمه‌تمام استان تصریح کرد: پروژه انتقال آب از طالقان توسط بخش‌خصوصی با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان در حال اجراست و همچنین پروژه بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی به همت مهرام کار ارزشمندی است که نیازهای درمانی استان را تامین می‌کند، همچنین پروژه درمانگاه الوند با اختصاص ساختمانی توسط شهرداری برای این مهم در حال راه‌اندازی است.

وی در پایان افزود: پیگیری روند  ساخت جاده‌الموت به تنکابن و رحیم‌آباد به کلاچای تسریع باید انجام شود از آن رو که این پروژه‌ها باعث صرفه‌جویی در مصرف سوخت می‌شود.

استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر