کد خبر: 649461 A

در دوره پنجم شورای شهر کرج صورت گرفت؛

عضو شورای اسلامی شهر کرج و ناظر شورا در سازمان حمل و نقل ریلی، گفت: از ابتدای فعالیت شورای پنجم، اشتغال 500 نفر در کنار 600 هزار ساعت کار کارشناسی شده، نوید بخش پیشرفت قابل توجه قطار شهری کرج است.

به گزارش ایلنا، محمدحسین خلیلی اردکانی با اشاره به مطلوب نبودن عملکرد قطار شهری کرج نسبت به دیگر کلانشهرها، گفت: طی 10 سال گذشته پروژه قطار شهری کرج راکد مانده بود اما این در حالی است که از ابتدای کارِ شورای پنجم، شاهد افزایش نیرو، ماشین آلات و بودجه برای تحقق طرح یاد شده هستیم.

این عضو شورا ادامه داد: نیرویی که برای اجرای پروژه قطارشهری در سال های گذشته به کار گرفته می شد یکصد نفر بود که در حال حاضر این تعداد به 600 نفر رسیده است، افزایش چند برابری نیرو در مدتی کمتر از یک سال این نوید را می دهد که قطار شهری کرج در حال پیشرفت است.

خلیلی اردکانی همچنین پیشرفت کار در ایستگاه گلشهر را محسوس دانست و یادآور شد: اگر سرعت اجرای کار به همین منوال پیش برود می‌توانیم با سرعتی قابل توجه نتیجه مطلوب را شاهد بوده و لبخند رضایت را بر چهره شهروندان بنشانیم. 

وی به بودجه های اختصاص داده شده به پروژه قطارشهری کرج اشاره کرد و گفت: در طول سال های گذشته به این طرح 45 میلیارد تومان اختصاص یافت اما در دوره پنجم برای اتمام یک مرحله هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص پیدا کرد که این نشان از توجه بالای مسئولان برای به ثمر نشستن پروژه است.

عضو شورای شهر کرج افزود: از اول آبان ماه سال گذشته تا کنون بیش از 600 هزار ساعت کارِ کارشناسی در پروژه قطارشهری کرج صورت گرفته است که دستگاه هایی که برای پیشرفت پروژه فعالیت می کردند از 81 دستگاه به بیش از 500 دستگاه رسیده است.

وی در پایان گفت: شاید تغییرات ایجاد شده در طرح و سرعت پیشرفت آن به چشم نیاید اما اقدامات بسیار خوبی انجام شده که نتایج آن بعدها مشخص خواهد شد.

شورای شهر کرج قطار شهری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر