کد خبر: 649372 A

استاندار لرستان عنوان کرد:

استاندار لرستان گفت: وضعیت پروازهای فرودگاه خرم‌آباد متناسب با هزینه‌های انجام شده نیست و موضوع از طریق وزارتخانه های ذیربط پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایلنا لرستان، سید موسی خادمی در جلسه‌ای که با حضور رئیس‌سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و مدیر عامل هواپیمایی ایران ایر در تهران برگزار شد، با بیان اینکه طی سالهای گذشته منابع قابل توجهی از اعتبارات استانی با هدف اینکه بتواند انواع هواپیماها را پذیرا باشد برای فرودگاه خرم آباد هزینه شده است، اظهار داشت: پروازهای‌نامنظم فرودگاه قابل قبول نیست و در این خصوص پیگیری‌های لازم خواهد شد.

استاندار لرستان با بیان اینکه پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی(هما) از خرم آباد به تهران و بالعکس هم اکنون دارای 3 پرواز هفتگی رفت و برگشت توسط هواپیمای فوکر 100 است، افزود: بر اساس تفاهم های اولیه قرار بود پس از مدت کوتاهی پروازهای فوکر 100 با پروازهای نوسازی شده ATR72 جایگزین و روزانه توسط این هواپیمایی پرواز داشته باشیم که علیرغم توافقنامه؛پروازهای موجود بعضا لغو می شوند.

photo_2018-07-25_21-27-29

خادمی در ادامه یادآور شد: سلامت و ایمنی پرواز برای همه ما مهم است ولی اگر با وجود انجام این هزینه ها قابلیت پروازی فرودگاه ارتقا پیدا نمی‌کرد چرا شرکت فرودگاه‌ها و وزارت راه مجوز انجام این هزینه‌ها را داده‌اند.

استاندار لرستان از مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خواست که نسبت به ساماندهی پروازها و برقراری پروازهای حج و پرواز به سایر شهرهای بزرگ کشور اقدام لازم را انجام دهند.

خبرنگار: سلمان حیدری

وضعیت پروازهای فرودگاه خرم آباد قابل قبول نیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر