کد خبر: 647475 A

حسینی مطرح کرد:

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت باید با سرعت برای ساماندهی بازار ارز تصمیم گیری کند.

به گزارش ایلنا از اراک، محمد حسینی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم گیری بانک مرکزی برای تخصیص ارز مسافرتی، اظهار داشت: به نظر می رسد که دولت در نظر دارد ارز مسافرتی را در بازار ثانویه ارائه کند، بلاتکلیفی در این زمینه باعث نگرانی مردم شده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: برای برنامه ریزی در مورد تخصیص ارز مسافرتی باید سفرها تفکیک شود، چرا که برخی افراد به ناچار باید سفری داشته باشند، دانشجو، ماموریت کاری و سفر درمانی از جمله مواردی است که مجبور به سفر هستند.

نماینده مردم تفرش در مجلس دهم شورای اسلامی، تاکید کرد: با توجه به اینکه برخی سفرها اجباری است دولت باید با مدیریت دقیق در زمینه ارز مسافرتی تصمیم درست بگیرد.

وی با انتقاد از برخی تصمیم گیری‌های دولت، بیان داشت: سرعت مشکلات به نسبت سرعت تصمیم گیری مسئولان بسیار زیاد است، به طور معمول سرعت تصمیم گیری دولت بسیار کند است.

حسینی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با تاکید براینکه دولت باید به سرعت و دقت تصمیم گیری کند، اظهار داشت: اگر دولت بتواند به شکلی تصمیم بگیرد که از سرعت ایجاد مشکلات جدید پیشی بگیرد شاید دیگر هر روز شاهد نابسامی در بازارهای اقتصادی نباشیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید تصمیمات قاطع بگیرد و سرعت تصمیم گیری را بالا ببرد تا از سرعت مشکلات پیشی بگیرد و احتمالا با این کار می توانیم به ثبات برسیم و تحلیل قیمت ها را در آینده رقم زد.

ارز مسافرتی محمد حسینی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر