کد خبر: 647163 A

محمدعلی نجفی:

استاندار البرز گفت: مراکز تحقیقاتی- علمی و کشاورزی البرز یک فرصت است و با توجه به نگرانی‌هایی که در حوزه اشتغال است باید هرچه بیشتر از بخش خصوصی بهره برد.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی، امروز در جلسه شورای سیاستگذاری هفته پژوهش استان با بیان اینکه البرز در حوزه فناوری اطلاعات و شرکت‌های دانش بنیان شاخص خوبی در کشور دارد، تصریح کرد: همه وظیفه داریم از مراکز تولیدی و بخش خصوصی در راستای تقویت عملکرد آن ها، حمایت کنیم.

وی ادامه داد: اگرچه استان البرز در نگاه ملی کوچکترین و آخرین استان است اما از ویژگی های خاص فرهنگی و اقوام برخوردار است.

نجفی خاطرنشان کرد: مراکز تحقیقاتی و کشاورزی البرز یک فرصت است و با توجه به نگرانی‌هایی که درحوزه اشتغال است باید هرچه بیشتر از بخش خصوصی بهره برد.

وی گفت: با توجه به ظرفیت های پژوهشی در استان البرز باید فعالیت ها در این زمینه هرچه بیشتر انعکاس داده شود چرا که امروز شاهد آن هستیم که در بخش صنعت با برندهای مهم در کشور توانسته ایم به نتایج قابل قبولی برسیم.

نجفی در پایان تاکید کرد: نباید بر روی منابع و اعتبارات دولتی با توجه به شرایط فعلی کشور تکیه داشت و از تمام فرصت ها برای اشتغالزایی بیشتر استفاده کرد.

استاندار البرز شورای سیاستگذاری هفته پژوهش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر