کد خبر: 646840 A

امروز انجام شد؛

سپنتا نیکنام پس از اعلام موافقت مجمع تشخیص مصلحت نظام با عضویت اقلیت‌ها در شوراها، در جلسه شورای شهر یزد حضور یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سپنتا نیکنام در این جلسه گفت: خوشحالم پس از ۹ ماه دوری فرصت حضور در شورای شهر و خدمت به مردم  را پیدا کردم.

عضو زرتشتی شورای‌شهر یزد اظهار داشت: این ۹ ماه پیش از هر چیز به لطف و مهربانی مردم ایران پی بردم که از هر دین و آیینی با اینجانب همراهی داشتند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر این موضوع نشان داد اگر مردم موضوعی را بخواهند و متحدانه برای آن تلاش کنند، حتما محقق خواهد شد و این درسی است برای عبور از بحران‌ها.

نیکنام بیان کرد: برای من موضوع فقط شخص خودم نبود بلکه موضوع حقوق اقلیت‌ها مطرح بود چراکه همه ایران باید در ساختن کشور سهیم باشند. امیدوارم در آینده همه ایرانیان بتوانند برای ساختن کشور تلاش کنند.

وی اظهار داشت: در این مدت خداوند به من صبر داد تا فراتر از قانون نروم و حاشیه‌ای ایجاد نکنم. امروز هم مخالفان حقوق اقلیت‌ها را به احترام به قانون و اتحاد مردم دعوت می‌کنم.

نیکنام افزود: از امروز هر اقدامی در این موضوع انجام شود حاشیه‌سازی و ضربه به اتحاد کشور است. تقاضا می‌کنم در شرایط کنونی که حواشی زیادی برای کشور ایجاد شده، در راستای اتحاد مردم و تلاش برای حل مشکلات حرکت کنند.

شورای شهر یزد سپنتا نيکنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر