کد خبر: 646617 A

کفاشیان در اراک مطرح کرد:

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش تا پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و به عنوان سرمربی فعالیت می‌کند.

به گزارش ایلنا، علی کفاشیان در حاشیه دیدار تیم‌های سن ایچ و مقاومت البرز که در سالن فجر ساوه برگزار شد، گفت: اگر کی روش بتواند نتایج قابل قبولی با تیم ملی در جام ملت‌های آسیا کسب کند، او را تا جام جهانی 2022 قطر حفظ خواهیم کرد.

وی افزود: چنانچه تیم ملی در این رقابت‌ها نتواند نتایج مناسبی بگیرد، به فکر جایگزینی کی روش و انتخاب سرمربی دیگری برای تیم ملی خواهیم بود.

کفاشیان در ادامه در مورد برنامه کمیته فوتسال برای مستقل شدن این رشته و افزایش توان مالی باشگاه های فوتسال، گفت: امسال تلاش می کنیم که بیشتر مسابقات لیگ برتر فوتسال را از طریق کانال های مختلف تلویزیونی استانی و اینترنتی به صورت مستقیم پخش کنیم ضمن اینکه جذب اسپانسر برای تیم های فوتسال لیگ برتر نیز مد نظر است زیرا تاکنون به دلیل اینکه پخش منظمی برای این رقابت ها نداشتیم، در جذب اسپانسر هم توفیق چندانی حاصل نشد.

کفاشیان گفت: اگر بتوان برای باشگاه های فوتسال کشور اسپانسر جذب کرد، درآمدهای حاصل را می توان به باشگاه ها اختصاص داد که کمک بزرگی است.

جام ملت های آسیا رئیس فدراسیون فدراسیون فوتبال فوتبال ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر