کد خبر: 645921 A

سردار محمدیان خبر داد:

فرمانده انتظامی‌استان از دستگیری اعضای باند سارقان خودرو و داخل خودرو که اقدام به 60 فقره سرقت از پارکینگ‌های اماکن تجاری و مراکز خرید در شهر کرج کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان، گفت: در پی ارسال یک فقره پرونده از کلانتری 13 باهنر به پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر دستگیری سارق داخل خودرو در پارکینگ یکی از پاساژهای تجاری حین باز کردن در یکی از خودروهای پارک شده ، بازجویی از متهم دستگیر شده آغاز شد .

وی افزود: متهم در بازجویی‌های اولیه ماموران به جرم خود مبنی بر سرقت داخل خودرو اعتراف کرده و اذعان داشت که با تشکیل یک باند 4 نفره سرقت در مناطق مختلف شهر کرج اقدام به 25 فقره سرقت خودرو و 35 فقره سرقت داخل خودرو کرده و اموال سرقتی را به قیمت پایین تر از ارزش واقعی به فروش می‌رساندند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: با راهنمایی‌های متهم دستگیر شده و اقدامات اطلاعاتی ماموران ، 3 متهم دیگر نیز در دو عملیات جداگانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند .

سردار محمدیان در خصوص شیوه و شگرد سارقان گفت: سارقان پس از شناسایی محل‌های خلوت مانند پارکینگ‌های عمومی بدون نگهبان، محل پارک خودروها در حوالی بیمارستان، مراکز خرید و... خودروها را سرقت کرده و پس از انتقال دادن آنها به حومه شهر در یک فرصت مناسب لوازم و قطعات داخلی خودرو را خالی کرده و آن را رها می‌کردند .

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که تعدادی از مالباختگان شناسایی شده اند، گفت: تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

سردار محمدیان سارقان خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر